Prefabrykacja szaf sterowniczych

KOMPLEKSOWA PREFABRYKACJA SZAF STEROWNICZYCH OD początku do końca

Prefabrykacja szaf sterowniczych w ERAmatic to usługa, która obejmuje kompleksowe wykonanie, a także – na życzenie klienta – montaż i uruchomienie szafy sterowniczej w obiekcie. Przygotowujemy projekty od zamysłu według przekazanych wytycznych, wykorzystując komponenty i elementy znanych producentów. Dbamy przy tym o dopasowanie prefabrykacji szaf sterowniczych do indywidualnych potrzeb danego zakładu. Wykorzystujemy przy tym nasze wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zrealizować wiele podobnych projektów na przestrzeni ostatnich lat. Proponujemy również szereg innych rozwiązań z zakresu elektroenergetyki, jak również automatyki przemysłowej, o które możemy poszerzyć zakres danego zlecenia.

Wykonujemy usługi z zakresu prefabrykacji rozdzielnic dla układów zasilania oraz sterowania. Kompleksowo realizujemy projekty, od opracowania dokumentacji po prace rozruchowe i utrzymanie.

Nasza prefabrykacja szaf sterowniczych to proces, który wykonujemy kompleksowo – już od pierwszego telefonu, aż do ostatniego stadium realizacji. Przy każdym zleceniu przywiązujemy dużą uwagę do starannego wykonania i jakości. Każdy projekt wykonujemy na indywidualne zlecenie i dopasowujemy go do wymagań, potrzeb i preferencji naszych klientów. Jednocześnie na każdym etapie prefabrykacji szaf sterowniczych dbamy o wysoką jakość części oraz bezpieczeństwo całej instalacji. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować jej bezproblemowe i wydajne działanie. Stosujemy zaawansowane znakowanie zarówno przewodów jak i aparatury modułowej, w celu jej łatwiejszej identyfikacji i rozwiązywania ewentualnych problemów.

KOMPONENTY W SZAFACH

Stosujemy komponenty firm z najwyższej półki: Siemens, Rittal, Schneider Electric, ABB, Eaton, Wago, CISCO, MOXA . Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają na wykonawstwo również w oparciu o dedykowane urządzenia, w zależności od wymagań klienta w tym elektronikę produkowaną przez firmę córke – ELPESOFT.

Wycenę szaf realizujemy bazując na projekcie elektrycznym. Od lat współpracujemy z hurtowniami w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość w tym TIM, Alfa-Elektro czy DOKO.  Na nasze produkty wystawiamy deklaracje zgodności CE.

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych to rutynowa działalność naszej firmy. Zajmujemy się tym od samego początku istnienia, tym samym realizowaliśmy projekty dla wielu przedsiębiorstw. Dostarczamy rozwiązania dla różnych środowisk pracy, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

POSZUKUJESZ KREATYWNYCH ROZWIĄZAŃ INŻYNIERSKICH ?

error: Content is protected !!