Nasza firma to ludzie z pasją!

PRAWIE 10 LAT

NA RYNKU

MY TEŻ ZACZYNALIŚMY W GARAŻU!

Realizacja wielkich pomysłów wymaga cierpliwości, a każdy inwestor musi wykazać się pokorą. Niski budżet i lokalizacja potrafią skutecznie odebrać wiarę w sukces ambitnego przedsięwzięcia.

Chociaż może być trudno w to uwierzyć znani i prężnie prosperujący dziś przedsiębiorcy, swoje pierwsze projekty rozkręcali pomiędzy częściami do samochodów i skrzynkami na narzędzia. 

Nie inaczej było z nami co doskonale widać na zdjęciu obok… ale to już przeszłość. 

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i zatrzymanie przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań organizacji.

Stawiamy na rozwój osobisty pracowników, ich wykształcenie. Szkolenia są jednym z obowiązkowych punktów naszej załogi.

Pomagamy i wspieramy w kontynuacji nauczania na studiach wyższych. 

Praca to nie tylko obowiązki, ale również dobra atmosfera. 

Atmosfera w pracy wpływa na relacje pomiędzy pracownikami, zaangażowanie w wykonywane zajęcie, efektywność działań. Dobra, przyjazna atmosfera miejsca pracy sprawia, że wzrasta zadowolenie, ludzie identyfikują się z organizacją, zespół osiąga wysokie wyniki.

Naszą ofertę opieramy głównie na naszym doświadczeniu zdobytym podczas licznych realizacji projektów na zamówienie dla wielu firm różnych branż.

Zajmujemy się rozwiązywaniem nietypowych problemów. 

Jesteśmy firmą skupioną na projektowaniu sterowania, dostawie i prefarbykacji szaf sterowniczych,  instalacjach przemysłowych, integracji i interfejsowaniu. 

wyposażony

warsztat

BIURO

PROJEKTOWE

Dbamy o projekt – kompleksowo. 

Rozpoczynając od projektu (model, rysunki techniczne, kosztorysy) aż po właściwą realizację. Etap projektowy zaczynamy od rekonesansu. Dlatego zachęcamy do kontaktu. Podpowiemy co jesteśmy w stanie zrobić i jak rozwiązać Twój problem techniczny.

PROFESJONALNIE –  SZYBKO – EKONOMICZNIE

W branży, w której działamy, liczą się przede wszystkim niezawodność i szybkość działania. Klienci chcą również mieć pewność, że firma, której powierzyli opiekę nad swoimi maszynami i liniami produkcyjnymi, będzie w stanie rozwiązać nawet najtrudniejszy problem. Każdego dnia dbamy o to, by nie zawieść zaufania, jakim obdarzyli nas partnerzy biznesowi. Zatrudniamy inżynierów i fachowców i przykładamy dużą wagę do ich regularnego doszkalania. Mamy dostęp do specjalistycznych narzędzi, które sprawdzają się w sytuacjach awaryjnych. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest również świetna mobilność – to dzięki niej ekspresowo pomagamy naszym klientom, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza flota aut serwisowych wciąż się rozrasta. 

WIZJA

W biznesie stawiamy na uczciwość, profesjonalizm i niezawodność. Wierzymy, że poprzez konsekwentne łączenie fachowej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników ze świetnie zorganizowanym zapleczem sprzętowym oraz sprawną logistyką uczynimy z ERAmatic wiarygodnego, solidnego partnera biznesowego i markę cenioną w całej Polsce a następnie w Europie.

POLITYKA JAKOŚCI

Najwyższa jakość usług z zakresu projektowania, prefeabrykacji i utrzymania ruchu to dla nas priorytet. Doskonale wiemy, że szybkość i skuteczność działań mających na celu utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego to czynniki, dzięki którym nasi klienci mogą uniknąć ogromnych strat finansowych.

Za jakością usług w ERAmatic stoją doświadczeni, kompetentni inżynierowie, mechanicy, automatycy i elektrycy a także współpraca z najlepiej zaopatrzonymi hurtownami i narzędziowniami, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko zażegnać każdą awarię.

2

Lokalizacje
Firmy

5

inżynierów

15

lat
doświadczenia

50+

zakończonych
projektów

Nasz zespół

Poznaj Nas

Nasz zespół to przede wszystkim inżynierowie oraz instalatorzy o wysokich kwalifikacjach.

Robert Przystalski

Robert Przystalski Właściciel
Inżynier Systemów Sterowania

Remigiusz Puczyński

Remigiusz Puczyński Inżynier Systemów Sterowania

Damian Wronkowski

Damian Wronkowski Inżynier Automatyk

Karol Żurański

Karol Żurański Instalator

Mariusz Puczyński

Mariusz Puczyński Monter

Zaufali Nam:

error: Content is protected !!