ŚCIEŻKA WSPÓŁPRACY JEST WYTYCZONA
WYSTARCZY WYKONAĆ PIERWSZY KROK

SPOTKANIE 

Wiemy, że komunikacja to podstawa – również w procesie projektowania oraz instalacji. W pierwszych krokach prosimy o telefon, maila lub wideokonferencję – dzięki którym będziemy mieli okazję lepiej się poznać i zrozumieć wymagania projektowe. Określimy zakres prac. Korzystamy z narzędzi, które pozwalają na szybkie zaprezentowanie koncepcji i ich wizualizację. Również zaprezentujemy alternatywne lub podobne projekty. Perspektywa rozwiązań ułatwi wycenę.

WYCENA

Znając Twoje potrzeby biznesowe, czas i cele zaproponujemy rozwiązanie. Określimy potrzebne zasoby i również koszta. Przygotujemy ofertę skrojoną na miarę. Na jej podstawie jako nasz potencjalny klient podejmiesz decyzję, a my wierzymy, że spotkamy się z Twoim zainteresowaniem. Pamiętaj – jesteśmy elastyczni, więc zakres oferty można modyfikować a ceny negocjować.

PROJEKTOWANIE

Umowa podpisana, zaliczka wpłacona, więc rozpoczynają się prace projektowe. Regularnie i często zapraszamy Cię do sprawdzenia postępów i przekazania nam Twoich uwag. Dzięki temu możesz być pewny, że końcowy efekt będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. Zawsze dostarczymy Ci przejrzystą i precyzyjną dokumentację w preferowanym języku. Wykonujemy rysunki techniczne, schematy oraz dokumentację techniczno-ruchową.

URUCHOMIENIE

Kiedy projekt dobiega końca, dostarczamy sprzęt zgodnie ze zamówieniem, uruchamiamy oprogramowanie i system automatyki w docelowym środowisku. Wykonamy także szkolenie, wprowadzimy drobne poprawki. Niezależnie od tego, czy jest to biuro zarządu, hala produkcyjna czy prototyp, doprowadzamy do tego, abyś mógł od pierwszego dnia użytkowania bez przeszkód osiągać zakładane cele. 

WSPARCIE

Jako automatycy wiemy jedno: prawdziwego partnera poznaje się po dostawie i uruchomieniu. Przy obsłudze pojawiają się pierwsze pytania. Wsparcie jest kluczem do długofalowej współpracy a Ty – możesz liczyć na nasze wsparcie. Jesteśmy dyspozycyjni, odbierzemy telefon, odpiszemy na wiadomość. Pomożemy Ci utrzymywać i aktualizować aplikację aż do końca cyklu produktowego lub do nowej rewizji, którą pomożemy wykonać. W ten sposób cykl się zamyka i zaczyna na nowo.

ROZWÓJ FIRMY!

 

Nasza firma wciąż się rozrasta i zmienia. Oprócz naszych pracowników podpisujemy stałe umowy z firmami instalatorskimi. Rozwój technologiczny i ilość nowych zamówień wymusza od Nas oddzielenie firmy córki – ELPESOFT Łukasz Przystalski na zasadach podziału obowiązków i wyspecjalizowania, jednocześnie utrzymując silne partnerstwo. Zapraszamy również na stronę firmy ELPESOFT

PODZIAŁ OBOWIĄZKÓW W SKRÓCIE:

 ERAmatic

 – projektowanie i budowa maszyn

 – prefabrykacja szaf

 – oprogramowanie PLC / HMI / SCADA

 – serwis automatyki

 – instalacje przemysłowe

 – wsparcie DUR

 – trackery solarne

 – dokumentacja techniczna

 – robotyka przemysłowa

ELPEsoft

– integracja maszyn

– oprogramowanie wysokopoziomowe

– serwery bazodanowe

– systemy chmurowe

– projekty elektroniki

– programowanie mikrokontrolerów

– zarządzanie projektem w tym metodyką zwinną

– cyberbezpieczeństwo

error: Content is protected !!